Asp. Piotr Janik zwycięzcą trzynastej odsłony konkursu Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2023 w Radomiu

Miasto Radom po raz trzynasty zakończyło plebiscyt na Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2023. W tym roku ten prestiżowy tytuł przypadł aspirantowi Piotrowi Janikowi, obecnie pełniącemu służbę w III Komisariacie Policji w Radomiu. Wyraził on swoje ogromne zadowolenie z tego zaszczytu:

„Ten honor napełnia mnie wielką radością i nie ukrywam, że jestem nim niebywale zaskoczony. Cieszy mnie fakt, że mamy tak dobry kontakt z obywatelami naszego miasta, którzy uznają naszą pracę i doceniają nas poprzez oddawanie na nas swoich głosów.”

Nagroda nie ominęła także innych funkcjonariuszy. Sierżanci sztabowi Klaudia Tatar oraz Dorota Styś z II Komisariatu Policji, otrzymały wyróżnienia. Radosław Witkowski, prezydent Radomia, podkreślił wyjątkowy charakter tej inicjatywy:

„Plebiscyt ma szczególny wymiar, ponieważ to sami mieszkańcy poprzez głosowanie decydują o wyniku. Jest to doskonała okazja, aby podkreślić efektywną współpracę z policją, ale także, aby w imieniu społeczności naszego miasta, podziękować konkretnym funkcjonariuszom za ich nieocenioną pracę oraz zaangażowanie w rozwiązywanie problemów naszych mieszkańców.”

W tegorocznej edycji konkursu oddano blisko 3800 głosów.