Zumba na rzecz WOŚP – wyjątkowe wydarzenie w Radomiu podczas 32. finału charytatywnej akcji

Podczas finału 32. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w Radomiu, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w unikalnym wydarzeniu związanym z zumbą. Organizatorki, Sylwia Kozuj i Magda Madej, zapraszają wszystkich chętnych do radomskiej kamienicy Deskurów. Przygotujcie luźne stroje, bo będzie okazja nie tylko do ćwiczeń, ale także do świetnej zabawy i wsparcia ważnej inicjatywy.

Niezapomniany event „Zumba dla WOŚP” zaplanowany jest na niedzielę, 28 stycznia 2024 roku. To już 32. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą w Radomiu koordynują harcerze z Hufca Radom – Miasto. Działają wspólnie z grupą ludzi, pragnących wnieść własny wkład w to wydarzenie, poprzez organizację różnorodnych imprez towarzyszących.

Event „Zumba dla WOŚP” jest jednym z tych towarzyszących wydarzeń. Inspiratorki tego pomysłu, Sylwia Kozuj i Magda Madej, serdecznie zapraszają do kamienicy Deskurów w radomskim Rynku. Start zaplanowany jest na godzinę 16.30, ale możliwe jest dołączenie w dowolnym momencie aż do 19.30. Wstęp na event to wrzucenie dowolnej kwoty do puszki WOŚP, co jednocześnie stanowi wkład uczestników w realizację celów tej charytatywnej akcji.