Domowa porażka piłkarzy Broni Radom z byłym wicemistrzem Polski, GKS Bełchatów

Pierwsze spotkanie na własnym boisku w tym sezonie za nami. Niestety, futboliści Broni Radom nie potrafili pokonać swojego rywala – GKS Bełchatów, który w przeszłości zdobywał tytuł wicemistrza kraju. Mimo to, atmosfera spotkania była na najwyższym poziomie, jak na mecze trzeciej ligi.

Dużą frekwencję na trybunach można było zauważyć już przed meczem. Fani Broni Radom gromadzili się na stadionie, aby wesprzeć swoją drużynę, ukazując tęsknotę za domowymi rozgrywkami. Dodatkowego uroku pojedynkowi dodawała obecność byłego wicemistrza Polski – GKS Bełchatów, który jest faworytem do awansu. Na trybunach zasiedli również licznie zgromadzeni kibice gości.

Podczas całego spotkania panowała miła i sportowa atmosfera. Zarówno kibice gospodarzy, jak i przyjezdnych dopingowali swoje drużyny gorąco i bez przekleństw. Atmosferę podgrzewały pokazy pirotechniczne oraz oprawa ze strony fanów Broni Radom, którzy zaprezentowali transparent z napisem „Jedyne barwy Narutowicza 9”. Niestety, mimo wysokiego stopnia zaangażowania fanów, brakło punktów dla Broni Radom, co nieco przyćmiło radość z gry.