Fantastyczna zabawa podczas trzydniowego jarmarku

Odwiedzający Plac Jagielloński mogą spodziewać się jarmarku z różnorodną ofertą o tematyce świątecznej, od jedzenia i prezentów po rękodzieło i zajęcia dla dzieci. Dodatkowo w sąsiedztwie jarmarku odbędzie się Festiwal Food Trucków. W Galerii Słonecznej odbędą się warsztaty tworzenia świątecznych dekoracji.

W piątkowy wieczór radomian witały juwenaliowe melodie i odświętnie udekorowane otoczenie. W ciągu dnia kilkunastu sprzedawców prezentowało swoje unikalne wyroby.

W sobotę od południa na scenie pojawi się Grupa Locomotor ze swoimi szczudlarzami, kuglarzami i akrobatami. Odbędą się także warsztaty tworzenia ozdób świątecznych oraz prezentacje Kuźni Artystycznej Amfiteatru. Na zakończenie wieczoru odbędzie się koncert zespołu Flying Jazz Band.

Następnego dnia, w niedzielę 18 grudnia, o 12 po południu zagra Olga Nawara z zespołem. Madagaskar zaprezentuje animacje dla dzieci i odbędzie się konkurs na najpiękniej udekorowaną choinkę. Następnie o godz. 15:45 odbędzie się Parada Światła w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej Radom Grandioso. Następnie o godz. 16:30 odbędzie się Christmas Party dla Mieszkańców, a dzień zakończy koncert finałowy o godz. 18:15.