food-truck-radom

Food trucki przyjeżdżają do Radomia! Szykuje się kolejna uczta z różnych zakątków świata

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich smakoszy gustujących w ulicznych potrawach serwowanych z jednych z najlepszych food trucków w kraju. W najbliższy weekend – w ramach zlotu food trucków – na ulicach Radomia pojawią się liczne żarciowozy oferujące przepyszne potrawy regionalne i egzotyczne.

W dniach 8-10 kwietnia na parkingu przy ul. Józefa Mireckiego, niedaleko „Omni Centrum” w Radomiu, odbędzie się zlot food trucków, które będą przyrządzać dania z kilkunastu różnych kuchni. Organizatorem imprezy jest firma „FUTRAKI”, która w ramach zlotu przygotowała konkurs z nagrodami w postaci trzech podwójnych voucherów na darmowe potrawy.

Zobacz też newsy o zlocie food trucków w Żarach.

Radom przygotowuje się na trzydniową ucztę

Nie jest to pierwszy zlot food trucków w Radomiu, które zawsze z wielką ochotą pojawiają się na ulicach naszego miasta. Powód? Mieszkańcy Radomia uwielbiają uliczną gastronomię, z racji czego kucharze w food truckach rzadko mają nawet chwilę wytchnienia.

Tym razem food trucki będą smacznie umilać czas radomianom przez cały weekend tj. 08-10 kwietnia. W piątek i sobotę pyszne jedzonko będzie przyrządzane w godzinach 11:00-21:00. Natomiast w niedzielę food trucki będą obsługiwać klientów w godzinach 11:00-20:00.

A jeżeli szukasz najlepszych atrakcji dla dzieci w Radomiu, kliknij tutaj.