radomiak

Radomiacy gotowi do starcia z Górnikiem Łęczna i na jedenaste zwycięstwo w tym sezonie

Zbliża się kolejny mecz 29. kolejki PKO Ekstraklasy, a wraz z nim z niecierpliwością wyczekiwane przez kibiców spotkanie Radomiaka z Górnikiem Łęczna. Jak wiadomo, ostatnio Radomiacy nie mogą narzekać na brak dobrej passy, z racji czego drużyna z Radomia ma teraz szansę na zdobycie swojego jedenastego zwycięstwa w tym sezonie.

Już 16 kwietnia na stadionie w Łęcznej odbędzie się spotkanie Górnika z Radomiakiem, podczas którego drużyna trenera Dariusza Banasika może sięgnąć po swoje jedenaste zwycięstwo w tym sezonie. Jak na tę chwilę Radomiak zajmuje 5. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 43 punkty. Celem Zielonych jest zdobycie czwartej lokaty, aby uzyskać szansę na grę w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy.

A jeżeli chcesz przeczytać o wspaniałym zwycięstwie Piast Gliwice, odwiedź gliwiceinfo.pl. Co więcej znajdziesz również wiele cennych informacji z dziedziny muzyki i rozwoju. A do tego poznasz świetne porady na spędzanie wolnego czasu.

Zapowiada się bardzo zacięta walka na boisku

Górnik Łęczna to drużyna, która znajduje się na najniższej pozycji w tabeli, piastując 18. miejsce z 24 punktami na koncie. Warto tutaj zaznaczyć, że drużynie trenera Marcina Prasoła brakuje do „bezpiecznej strefy” aż siedem punktów. Z tego względu zawodnicy obu drużyn będą zacięcie walczyć o cenne zwycięstwo. A to oznacza, że zapowiada się bardzo interesujące spotkanie.

Niestety na murawie nie zobaczymy trzech zawodników. Drużyny Radomiaka nie zasili Abraham Marcus, który został zdyskwalifikowany czerwoną kartką w Niecieczy, ani kontuzjowany Damian Jakubik. Natomiast w szeregach Górnika Łęczna nie pojawi się obdarzony czerwonymi kartkami Serhii Krykun.

Mecz Radomiak – Górnik Łęczna odbędzie się w Wielką Sobotę o godzinie 12:30 na stadionie w Łęcznej. Transmisję na żywo ze spotkania będzie można oglądać na CANAL+ online i CANAL+ SPORT.

A będąc na wakacjach w okolicy, nie zapomnij odwiedzić najciekawszych miejsc Radomia!