moto-piknik-radom

Zespół Szkół Samochodowych zorganizował moto-piknik w Radomiu

Już dzisiaj Radom dostąpił zaszczytu goszczenia na swoich ulicach zabytkowych i współczesnych samochodów, które pojawiły się w mieście w ramach Pikniku Motoryzacyjnego. Z tego względu wzdłuż ul. 25 Czerwca zaparkowały liczne maszyny, które skupiły wokół siebie wielu miłośników motoryzacji. Wydarzenie tradycyjnie zorganizował Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu.

W ramach Pikniku Motoryzacyjnego 2022 w Radomiu dla uczestników wydarzenia przygotowano rozmaite atrakcje. Mieszkańcy miasta i okolic mogą podziwiać statyczne wystawy pojazdów nowych i kolekcjonerskich, brać udział w angażujących konkursach motoryzacyjnych, a do tego nacieszyć oczy, obserwując pokazy driftu.

Piknik Motoryzacyjny 2022 – bogate źródło wiedzy i historii

Mało tego, Piknik Motoryzacyjny 2022 to także wiele informacji i szczegółów na temat warsztatów, prezentacji i szkoleń dla osób, które zajmują się naprawą i obsługą pojazdów – amatorsko lub zawodowo. Jedną z największych atrakcji pikniku są oczywiście pokazy samochodów sportowych. Do tego dochodzą również wystawy zamierzchłych zabytków motoryzacji, a także prezentacja pojazdów odrestaurowanych w warsztatach Zespołu Szkół Samochodowych.

Piknik Motoryzacyjny 2022 odbywa się na dziedzińcu Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu i będzie trwać przez dwa dni – piątek i sobotę w godzinach 09:00-14:00.

Znakomita impreza motoryzacyjna odbyła się także w Jaszkowie. Sprawdź szczegóły na www.legnicainfo.pl.