Grupa MoCarta dostarcza mocne emocje i humor podczas koncertu w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu

Koncert rozpoczął się od potężnego uderzenia muzycznego, które zwiastowało burzę emocji. W sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu, artystyczny kolektyw znany jako Grupa MoCarta oferował imponujące widowisko pełne muzyki i dowcipów. Improwizacje aktorskie muzyków wywoływały gromadne wybuchy śmiechu, a także zasypywały ich burzliwymi brawami od zachwyconej publiczności.

Niedziela 3 grudnia była dniem, kiedy Grupa MoCarta zagrała swoje serce na scenie w sali koncertowej Oskara Kolberga w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu. Już od pierwszych nut koncertu zdołali rozbawić zgromadzoną publiczność swoimi żartami i dowcipnymi gafami. Jak to jest z nimi zwykle, osią ich występu była doskonale skomponowana muzyka na instrumenty smyczkowe. Artyści świetnie komunikowali się z publicznością, czyniąc ten wieczór niezapomnianym dla tych, którzy postanowili go spędzić w towarzystwie Grupy MoCarta.

Grupa MoCarta to znakomicie utalentowany kwartet smyczkowy, który łączy w sobie elementy kabaretu. Został założony w 1995 roku i od tego czasu zasłynął ze swoich muzycznych żartów i dowcipów sytuacyjnych, które często bazują na muzycznych skojarzeniach. Członkami Grupy są skrzypkowie Filip Jaślar i Michał Sikorski, altowiolista Paweł Kowaluk oraz wiolonczelista Bolesław Błaszczyk.