Jarmarkowy koncert w Radomiu

W sobotę, 1 kwietnia na radomskim Rynku rozpoczął się Jarmark Wielkanocny. Na odwiedzających czekał szereg atrakcji, w tym występ zespołu „Bez Barier”. Radomski Jarmark Wielkanocny, który odbywał się przez cały weekend 1 i 2 kwietnia, miał imponujący program wydarzeń zaplanowanych na oba dni. Na licznych, intrygujących stoiskach można było kupić wielkanocne smakołyki, nie zabrakło też czasu na występy artystyczne.

Pierwszego dnia na scenie na Rynku Miejskim odbył się specjalny koncert, podczas którego publiczność bawił zespół „Bez Barier”. Opisując się jako integracyjna grupa muzyczna, która eliminuje bariery, ich występ przyciągnął sporą uwagę uczestników Jarmarku. Wiele osób świetnie się bawiło pod sceną.

Niestety, nieprzyjemne warunki atmosferyczne nieco utrudniły koncert. Kilka minut przed występem zespołu zaczął padać deszcz, powodując pewne zakłócenia dla uczestników Jarmarku Radomskiego.

Warto zaznaczyć, że na drugi dzień Jarmarku zaplanowano dodatkowe akty artystyczne. 2 kwietnia na scenie wystąpią Zuza Gadowska, Yan Majewski i Szymon Wydra.