Lotnisko Warszawa-Radom dołącza do XIV Forum Promocji Turystycznej jako Srebrny Partner

Z radością informujemy, że 11 kwietnia 2024 odbędzie się XIV Forum Promocji Turystycznej. Wydarzenie to jest organizowane przez Waszą Turystykę i tym razem ma miejsce we wrocławskim CEE Hydropolis. Nowością jest fakt, że Lista partnerów została poszerzona o Lotnisko Warszawa-Radom, które przyjęło rolę Srebrnego Partnera.

Rolę właściciela oraz operatora Radomskiego portu lotniczego pełni spółka Polskie Porty Lotnicze. Ta renomowana firma ma na swoim koncie zarządzanie również lotniskami w Warszawie oraz Zielonej Górze. Ponadto posiada udziały w kilku innych portach lotniczych rozsianych po całej Polsce. Zakres jej działalności obejmuje między innymi budowę, modernizację oraz eksploatację lotnisk i związanych z nimi urządzeń naziemnych. Dodatkowo zajmuje się obsługą naziemną samolotów i pasażerów.

Port Lotniczy Warszawa-Radom stanowi najmłodsze i jednocześnie najbardziej nowoczesne przedsięwzięcie realizowane pod egidą PPL. Jego wyjątkowym atutem jest centralne położenie w kraju, a także nowo powstały, zaawansowany technologicznie terminal. Terminal ten nie tylko efektownie wygląda, ale również spełnia surowe normy funkcjonalności. Dostarcza komfort i wygodę dla użytkowników, a co najważniejsze, został odpowiednio przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz niepełnymi zdolnościami ruchowymi.

Przygotowując się na sezon letni 2024, Lotnisko Warszawa-Radom przedstawiło ekscytującą ofertę połączeń lotniczych. Będzie można polecieć do takich miejsc jak Rzym, Preweza, Tirana oraz Ochryda – wszystkie obsługiwane przez PLL LOT. Poza tym istnieje możliwość skorzystania z połączenia do Larnaki obsługiwanego przez Wizz Air. Na dokładkę zostaną udostępnione połączenia czarterowe do Antalyi, Tirany i Podgoricy. Loty do tych miejsc to dopiero początek odkrywczej podróży pełnej nowych kultur, smaków lokalnej kuchni i niesamowitych przygód. Aby pomóc podróżnikom w lepszym poznaniu tych destynacji, przygotowane zostały informacje o atrakcjach łatwo dostępnych z Radomia.