Mateusz Kaczor z RLTL Optimy Radom triumfuje w praskim półmaratonie

Był to kolejny triumf dla Mateusza Kaczora, uznanego biegacza długodystansowego z zespołu RLTL Optima Radom. W imponującym stylu, radomianin zwyciężył w Praskim Półmaratonie, który odbył się w stolicy naszego kraju, Warszawie.

Mateusz Kaczor, reprezentujący barwy RLTL Optimy Radom, został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem w warszawskim półmaratonie. – Chcielibyśmy przedstawić naszego mistrza. Mateusz Kaczor pokazał klasykę i dominował na trasie Praskiego Półmaratonu. Jest to ogromny triumf dla naszego zawodnika – powiedzieli przedstawiciele Optimy Radom.

Bez wątpienia, Mateusz Kaczor był w doskonałej formie sportowej podczas tych zawodów. Zdobył nie tylko tytuł mistrza półmaratonu w Warszawie, ale także ustanowił dwa nowe rekordy: czas trasy oraz własny rekord życiowy na dystans ponad 21 kilometrów. Radomianin zwyciężył z imponującym wynikiem 1:03:27.

– Mateusz to nieprzeciętny sportowiec. Wie, jakie cele chce osiągnąć na treningach i ciągle doskonali swoje umiejętności. Następnie przekłada swoją ciężką pracę na sukcesy na zawodach. Tak było również podczas Praskiego Półmaratonu. Jego fantastyczny wynik dodatkowo motywuje do jeszcze cięższej pracy – skomentował osiągnięcia swojego podopiecznego Leszek Trzos, trener Mateusza Kaczora, dla Echa Dnia.