koncert

Nad Zalewem Borki odbył się Najlepszy Koncert Świata. Publiczność była wniebowzięta!

Wczoraj nad zalew w Borkach nadciągnęły tłumy mieszkańców Radomia i okolic, aby zakosztować wspaniałej zabawy na Najlepszym Koncercie Świata. Uczestnicy wydarzenia bawili się wyśmienicie, racząc się doskonałą kuchnią i oglądając występy na żywo jednych z najpopularniejszych artystów disco polo w kraju.

Najlepszy Koncert Świata wystartował 3 czerwca o godzinie 18:00 nad Zalewem Borki, gdzie radomianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości mogli zaznać wspaniałej rozrywki podczas rozmaitych koncertów na żywo. Wydarzenie cieszyło się tak dużym wzięciem, że już na samym rozpoczęciu można było zobaczyć gęste tłumy imprezowiczów.

A tutaj sprawdzisz, jakie atrakcje szykuje koncert muzyki filmowej w Rumii.

Śmietanka disco polo w jednym miejscu

Uczestnikom imprezy towarzyszyły takie zespoły jak Weekend, Miłypan, Power Play, Daj To Głośniej, Masters, Racisova, Bayera, Joker, Long & Junior, Freaky Boys, Mateusz Mijal, Markus P oraz Milano. A z racji tak dużego zróżnicowania na liście wykonawców na Najlepszym Koncercie Świata przyjemność z rozrywki czerpały osoby w każdym wieku.

Organizatorem wydarzenia jest VOX FM, którego przedstawiciele oświadczyli, że impreza spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem wśród mieszkańców Radomia. Z tego względu VOX FM pragnie wszystkim serdecznie podziękować za świetnie spędzony czas i niepowtarzalną atmosferę na koncertach.

Być może zainteresuje Cię także informacja o radomskim festynie rodzinnym z udziałem Rycerzy Kolumba.