Nadciąga Radom Camp 2023: Festiwal Artystyczny z Muzycznym Akcentem i Dwudziestolecie Alicetea

Na przełomie 18 i 19 sierpnia w Radomiu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Różne zakątki miasta będą tętnić życiem w rytm muzyki i sztuki, na fali festiwalu muzyczno-artystycznego Radom Camp 2023. Dodatkowym powodem do świętowania będzie dwudziesta rocznica istnienia zespołu Alicetea.

Zespół Alicetea przygotował dla swoich fanów bogaty program pełen muzyki, sztuki, animacji i innych atrakcji. Dołączy do nich wiele zaprzyjaźnionych ekip muzycznych z różnych stron Polski, a także wierni fani zespołu, którzy przez lata towarzyszyli mu w jego muzycznej podróży po galaktykach.

Program festiwalu rozpocznie się w piątek, 18 sierpnia koncertem z okazji dwudziestych urodzin Alicetea, który odbędzie się na scenie Elektrowni. Zacznie się on o godzinie 19:00 i gościnnie wystąpi w nim również zespół Tabu.

Festiwal jest organizowany we współpracy z Alicetea przez Stowarzyszenie Paczka Radomskich, które uzyskało wsparcie od Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Urzędu Miasta Radom. Głównymi partnerami wydarzenia są Galeria Sztuki Współczesnej „Elektrownia”, Łaźnia – Radomski Klub Środowisk Twórczych, Galeria Amfiteatr, Miejski Ośrodek Kultury American Corner Radom oraz Cafe Elektrownia.