Nowa drużyna kandydatów z radomskiego klubu Polska 2050 Szymona Hołowni ogłoszona podczas konferencji prasowej

Na niedawno odbywającej się konferencji prasowej, przedstawiciele radomskiego klubu Polska 2050 założonego przez Szymona Hołownię, ujawnili nazwiska swoich reprezentantów na nadchodzące wybory samorządowe. To bardzo ważny krok dla klubu, który po raz pierwszy pokazał, jacy jego członkowie będą walczyć o miejsca w samorządzie.

Cezary Brymora, przewodniczący klubu, publicznie zaprezentował skład swojej drużyny. Wyraził także pełne przekonanie, że ta grupa ludzi z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju Radomia. W Okręgu nr 1 kandydatem jest Marek Puk, w Okręgu nr 2 – Ilona Lipińska. Reprezentantami trzeciego Okręgu są Ola Kozera i Łukasz Molenda. Monika Flisek wystartuje z Okręgu nr 4, zaś piąty Okręg reprezentować będzie Jarosław Kosior.

Podczas konferencji przewodniczący Brymora poinformował również o otwarciu pierwszego w Radomiu Biura Poselskiego klubu Polska 2050. Michał Kobosko, posiadacz mandatu poselskiego w tym biurze, zapewnił o kontynuacji działań i planach na zwiększenie obecności klubu w Radomiu. Wyraził również chęć regularnych wizyt i pracy w lokalnej filii biura.

Na koniec warto dodać, że Polska 2050 Szymona Hołowni postanowiła przyłączyć się do Radomskiego Paktu Samorządowego. Tworzą go ugrupowania takie jak PSL, Koalicja Obywatelska, Nowa Lewica oraz Bezpartyjni Radomianie.