Nowi zawodnicy dołączają do drużyny z Mazowsza na sezon przyszły

Zespół piłkarski z województwa mazowieckiego intensywnie skupia się na budowaniu silnej kadry na nadchodzący sezon. Już na początku czerwca udało im się zatrudnić dwóch nowych graczy.

Pierwszym ruchem drużyny było ogłoszenie nawiązania współpracy z Janem Grzesikiem, który dołączył do zespołu z Warty Poznań jako wolny agent. Następnie, również w ramach wolnego transferu, zawodnikiem „Zielonych” został Pedro Henrique, pochodzący ze SC Farense.

Środkowy napastnik przeszedł obowiązkowe badania medyczne i podpisał kontrakt ze swoim nowym klubem, który obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku. Pedro Henrique przybędzie do Polski nieco ponad dwa tygodnie później, gdy Radomiak Radom rozpocznie przygotowania do kolejnych zmagań, zaplanowanych na 19 czerwca.

26-letni brazylijski zawodnik swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w ojczyźnie. W lipcu 2018 roku opuścił Brazylię i przeniósł się do Europy, gdzie reprezentował barwy takich portugalskich drużyn jak Leixões, drużynę rezerw Benfiki, a także SC Farense, z którym osiągnął sukces w postaci awansu do elity ligowej w Portugalii.