Otwarcie luksusowego hotelu Hilton Garden Inn w Radomiu planowane na kwiecień 2024

W kwietniu bieżącego roku, w samym centrum Radomia, swoje podwoje otworzy nowa placówka hotelowa – Hilton Garden Inn Radom. Ten prestiżowy obiekt ma szansę stać się jedną z najbardziej imponujących budowli w tym mieście. Hotel zlokalizowany jest przy ulicy Stefana Żeromskiego 35, co stanowi jego serce.

Oficjalne rozpoczęcie działalności czterogwiazdkowego hotelu Hilton Garden Inn planowane jest na kwiecień 2024. W jego składzie znajdować się będzie blisko 115 pokoi do wyboru w kilku odmianach. Projektanci wnętrz postawili na eleganckie wykończenia i stonowaną kolorystykę, zapewniając wysoki poziom komfortu dla gości. Zgodnie z informacjami portalu, wnętrza są już gotowe, a personel przeszedł odpowiednie szkolenia przed otwarciem.

Hotel Hilton Garden Inn nie tylko zaoferuje luksusowe pokoje, ale również wyposażony będzie w garaż podziemny mogący pomieścić aż 30 samochodów. Dodatkowym atutem obiektu będzie restauracja o międzynarodowym charakterze, gdzie goście będą mogli skosztować potraw przygotowywanych przez szefa kuchni, Macieja Bródkę.

Na jednym z pięter hotelu znajdować się będzie przestrzeń przeznaczona na strefę fitness. Oprócz tego, goście będą mieli do dyspozycji saunę suchą. Hotel będzie również oferował salę konferencyjną, dostosowaną do obsługi wydarzeń dla nawet 160 osób.