Otwarcie nowego bistra na ulicy Żeromskiego

Niedawno otworzony lokal gastronomiczny o nazwie „Domówka” znajduje się pod adresem Żeromski 46B. Jest to najnowsza inwestycja Dominika Brewczyńskiego, którego innowacyjne podejście do gastronomii doprowadziło do przekształcenia dawnego miejsca znanego jako „Po prostu kebab”. Wcześniejszy lokal zakończył swoją działalność w Radomiu, a jego miejsce zajął właśnie Bistro Domówka.

Jednym z najbardziej zauważalnych aspektów nowego bistro jest fakt, że choć wystrój wnętrza niewiele różni się od poprzednika, gwałtowne zmiany zaszły w zakresie menu oraz kuchni. Należy jednak pamiętać, że obecnie zaś Domówka zaprasza gości tylko do godziny 20:00 od czwartku do piątku, natomiast w soboty ich drzwi są otwarte aż do godziny 22:00.

W planach Brewczyńskiego jest również dalsze rozszerzenie godzin otwarcia. Po uzyskaniu odpowiedniej koncesji, prawdopodobnie będzie mógł obsługiwać klientów nawet do godziny 1:00 w nocy. Taka zmiana z całą pewnością umożliwi jeszcze lepsze dostosowanie się do potrzeb odwiedzających i zapewni im dostęp do smacznej kuchni o każdej porze dnia i nocy.