Port Lotniczy Warszawa-Radom: Sukces czy porażka?

Od momentu, kiedy oficjalnie otwarto lotnisko w Radomiu, udało mu się obsłużyć około 70 tysięcy pasażerów. Pomimo tego, nie wszystkie opinie na temat tej inwestycji są pozytywne, a jej działanie budzi wiele wątpliwości.

Jednakże, Marek Suski, posiadający mandat posła na Sejm, wyraża przekonanie, że port lotniczy Warszawa-Radom już teraz można uznać za udaną inwestycję. Jego zdaniem, liczba osób zainteresowanych korzystaniem z usług lotniska jest bardzo duża, mimo że funkcjonuje ono zaledwie kilka tygodni. Ponadto, jak zapewnia poseł Suski, planowane są również loty w sezonie zimowym, a bilety na te rejsy są już sprzedawane.

Warto przypomnieć, że program lotów z radomskiego portu lotniczego jest stale rozbudowywany. W sezonie zimowym pasażerowie będą mieli możliwość polecenia do Egiptu. Natomiast w przyszłym roku do oferty zostaną dodane również loty do Warny i Burgas. Szczegółowe informacje na ten temat możemy znaleźć w wywiadzie z posłem Markiem Suskim, który został opublikowany na stronie Radia Radom.