Postęp na budowie Osiedla Idea w Radomiu: nowe bloki i mieszkania oddane do użytku

Na radomskim Wacynie dynamicznie rośnie nowe osiedle – Idea. Coraz więcej budynków jest finalizowanych, a mieszkańcy mogą już cieszyć się swoimi nowymi lokacjami. Jak pokazują zdjęcia lotnicze, tempo prac budowlanych jest imponujące.

Jest to kolejny etap realizacji jednego z flagowych projektów Unidevelopment S.A. – wieloetapowej inwestycji na terenie oddalonym zaledwie o 3 kilometry od centrum Radomia. Tu właśnie powstaje praktycznie nowa część miasta, a osiedle Idea z każdym dniem przybiera coraz bardziej konkretne kształty. Prócz mieszkań, przewiduje się również stworzenie centralnego placu z dostępem do różnych punktów usługowych.

Ważnym elementem osiedla będzie wspomniany plac, którego funkcją będzie tworzenie lokalnej strefy drobnych usług – sklepików, kawiarni, itp. Dodatkowo, w niedalekim sąsiedztwie osiedla znajduje się już obecnie szereg przydatnych obiektów, takich jak szkoły podstawowe i średnie, przedszkola, szpital czy apteki.

Zauważmy, że Unidevelopment zakończył już realizację części projektu pod nazwą Idea Leo, w ramach którego powstało 170 mieszkań – wszystkie zostały już sprzedane. Dotychczas deweloper sprzedał ponad 450 mieszkań na terenie całego Osiedla Idea. Jest to największy projekt mieszkaniowy w Radomiu, który pozwolił firmie Unidevelopment zdobyć pozycję lidera wśród lokalnych deweloperów.