Poszukiwana 14-letnia Laura Maciaszczyk – apel Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu

Zwoleńska policja prowadzi poszukiwania w sprawie zaginionej 14-letniej Laury Maciaszczyk. Młoda dziewczyna, która po raz ostatni została dostrzeżona 18 stycznia w Galerii Słonecznej w Radomiu, nie utrzymuje kontaktu z rodziną od czasu tego zdarzenia. Władze policyjne zwracają się z prośbą o współpracę do wszystkich osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu nastolatki lub które widziały ją po dniu jej zaginięcia.

Laura Maciaszczyk, która jest poszukiwana przez policję, została po raz ostatni zauważona w czwartek 18 stycznia około godziny 17:00 w Galerii Słonecznej w Radomiu. Nastolatka nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi od dnia, kiedy była widziana ostatnio. Policja zaapelowała do wszystkich osób, które mogłyby mieć informacje o miejscu pobytu dziewczyny, o natychmiastowy kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu pod numerem telefonu 47 702 72 00 lub numerem alarmowym 112. Zapewniono, że każda informacja na temat zaginionej będzie wnikliwie sprawdzona przez odpowiednie służby.

Na dzień zaginięcia, 14-letnia Laura Maciaszczyk miała na sobie czarną pikowaną kurtkę sięgającą do bioder, białe dresowe spodnie, białe sportowe buty marki Adidas oraz obcisły biały top. Według opisu osoby zgłaszającej zaginięcie, wygląd nastolatki mógł sugerować, że jest starsza – około 17 lat.