Poszukiwani statyści do filmu amerykańskiej produkcji kręconego w Polsce

Chociaż nie są jeszcze dostępne precyzyjne informacje na temat nowej produkcji filmowej, Sceneria Agencja Aktorska ujawniła, że za jej scenariusz i reżyserię odpowiada znany twórca z Stanów Zjednoczonych. Agencja ogłosiła również, że poszukuje osób zainteresowanych wystąpieniem jako statyści w tej produkcji. Wśród nich mają być kobiety i mężczyźni w wieku od 16 do 80 lat, którzy wystąpią w rolach turystów.

Sceneria Agencja Aktorska zaznacza, że zależy im na zróżnicowanym tle etnicznym statystów, dlatego dążą do angażowania osób pochodzących z różnych regionów świata. Przykładowe narodowości to Polacy, Azjaci, Latynosi, Hindusi czy Afroamerykanie. Dzięki temu film będzie ukazywał bogactwo kulturowe i wprowadzał element międzynarodowy do produkcji.

Zdjęcia do tego filmu amerykańskiej produkcji będą realizowane w dniach 15 i 16 czerwca w Radomiu. Osoby zainteresowane udziałem jako statyści powinny zgłosić się do Scenerii Agencji Aktorskiej, gdzie będą mogły uzyskać więcej informacji na temat możliwości współpracy z twórcami tej produkcji filmowej.