Zakończenie sezonu w trzeciej lidze: Broń Radom przegrywa z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Dzisiejszy mecz między Broń Radom a Lechią Tomaszów Mazowiecki oznacza zakończenie sezonu w trzeciej lidze. Gospodarze, Broń Radom, podejmowali swojego rywala na własnym terenie, jednak musieli uznać wyższość Lechii, która zwyciężyła 4:1.

Strzelcy bramek to Amroziński (41 i 48 minuta), Kaproń (71 minuta) oraz Morenkov (75 minuta). Składy obu drużyn prezentowały się następująco: Broń Radom wystąpiła z Ginał, Grudzień, Machajek, Wrześniewski, Derlatka, Kowalski, Knap, Jakubiec, Odolak, Banaszkiewicz i Kargul. Natomiast Lechia Tomaszów Mazowiecki z Awdziewicz, Cieślik, Amroziński, Kaproń, K. Szymczak, Lewiński, Król, Myszka, Mikołajczyk, Sutor oraz Morenkov. Sędzią spotkania był Michał Bobrek z Krakowa.

Przed zdobyciem pierwszego gola przez Lechię w 41 minucie, mecz był dość zrównoważony i nie obfitował w liczne sytuacje bramkowe. Tuż przed tym radomianie uniknęli stracenia gola dzięki słupkowi. Niedługo potem goście przeprowadzili efektowną akcję, która zakończyła się bramką na ich korzyść.

W drugiej połowie Lechia zdecydowanie zdominowała wydarzenia na boisku, nieomal bezbłędnie wykorzystując pomyłki gospodarzy. Broń Radom przystąpiła do meczu z dziesięcioma młodzieżowcami w składzie. Wszystko wskazuje na to, że drużyna ta otrzyma premię finansową ze względu na angażowanie młodych zawodników.