Potężny wypadek na skrzyżowaniu w Radomiu

W przerażającym zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Radomiu, poszkodowany został kierowca samochodu osobowego. Po koszmarnym zderzeniu z autobusem, które zdarzyło się 5 lipca, mężczyzna został natychmiast przetransportowany do najbliższego szpitala.

Na skrzyżowaniu Potkanowskiej i Lipskiego w Radomiu doszło do przerażającego incydentu. W środę 5 lipca, pojazd osobowy nieoczekiwanie zderzył się z autobusem, powodując znaczne straty materialne i uszkodzenia.

Według informacji uzyskanych od sierżant sztabowej Doroty Wiatr-Kurzawa z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, prawdopodobną przyczyną tego nieszczęśliwego incydentu było to, że 33-letni kierowca Skody, skręcając w lewo z ulicy Lipskiego, nie ustąpił pierwszeństwa 52-letniemu operatorowi autobusu Renault. W rezultacie tego starcia, kierowca pojazdu osobowego musiał zostać natychmiast przewieziony do szpitala w celu dalszych badań i leczenia.

Zaraz po tym zdarzeniu, ruch na odcinku ulicy Potkanowskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Lipskiego został sparaliżowany. Teraz ruch odbywa się tam tylko wahadłowo, co dodatkowo utrudnia sytuację dla innych użytkowników drogi.