Przygotowania Radomiaka Radom do spotkania z Pogonią Szczecin pomimo utraty zawodnika

Treningi Radomiaka Radom na przyszłotygodniowy mecz z Pogonią Szczecin rozpoczęły się tego wtorku. Niepokojącą nieobecność na przygotowaniach zauważono w postaci braku Dawida Abramowicza, który boryka się z problemami zdrowotnymi.

Przez ostatnie dni ważnym celem dla graczy Radomiaka było odłożenie do lamusa niedawnego meczu z Cracovią. Obserwując ich wyraz twarzy podczas treningów, można przypuszczać, że udało im się to osiągnąć. Choć Constantin Galca, trener drużyny, nie mógł być całkowicie usatysfakcjonowany, gdyż Dawid Abramowicz nie był w stanie uczestniczyć aktywnie w zajęciach.

Abramowicz, będący lewym obrońcą zespołu, skarży się na drobne kontuzje, co skłoniło go do przeprowadzenia indywidualnej sesji treningowej. Na szczęście, uraz nie jest na tyle poważny, aby pokrzyżować plany „Abrama” co do udziału w niedzielnym spotkaniu w Szczecinie. Samo starcie zaplanowane jest na godzinę 15:00 dnia niedziela.

Radomiak dwa ostatnie razy podejmował rywalizację z Pogonią na jej terenie i oba mecze skończyły się dla nich dotkliwymi porażkami. Jednakże Rafał Wolski ma pozytywne wspomnienia z ostatniego pojedynku przeciwko Portowcom. – Podczas gry przeciwko Pogoni jako zawodnik Wisły Płock miałem okazję strzelić gola. Dlatego też mam miłe wspomnienia z mojego ostatniego pobytu w Szczecinie – oznajmił pomocnik Radomiaka.