prace-drogowe-radom

Radom: Wyznaczono objazdy z powodu rozbiórki kładki przy ul. Osiedlowej

Z powodu prac związanych z rozbiórką kładki dla pieszych na radomskim osiedlu Ustronie zostanie wstrzymany ruch drogowy odcinka ulicy Osiedlowej. Ograniczenie ruchu będzie obowiązywać od 28 marca do odwołania, a kierowcy będą musieli korzystać z wyznaczonych tras objazdowych.

W najbliższy poniedziałek ruch drogowy na odcinku ulicy Osiedlowej w Radomiu zostanie zamknięty. Powodem jest rozbiórka kładki dla pieszych, która już od jakiegoś czasu jest nieczynna. Z racji tego fragment ulicy Osiedlowej w rejonie przebiegającej nad jezdnią, wschodniej kładki, będzie niedostępna dla ruchu drogowego. Ruch będzie niedostępny w obu kierunkach.

Prace drogowe trwają także w Radomiu. Wstąp na Malbork Info i zobacz, jak postępują.

Objazdy aleją Grzecznarowskiego i ulicą Jana Pawła II

Zamiast tego, samochody kierowane będą na drogi objazdowe, które obejmą aleję Grzecznarowskiego i ulicę Jana Pawła II. Jak informuje Dawid Puton, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu, prace rozbiórkowo-remontowe nie są możliwe bez zamknięcia tego odcinka. Z tego też względu wysunięto apel do mieszkańców, aby na terenie prac zachowywali szczególną ostrożność i stosowali się do nowych oznaczeń na drodze.

Zobacz, jaki eksponat zasilił kolekcję radomskiego muzeum.