Robert Biedroń odwiedza Radom i wyraża dumę z kandydatów Nowej Lewicy

Robert Biedroń, jedna z kluczowych postaci Nowej Lewicy, zdecydował się na wizytę w Radomiu. Członek Parlamentu Europejskiego podczas konferencji prasowej skomentował gorące tematy dominujące na polskim rynku politycznym – kwestie dotyczące afery wizowej oraz afery zbożowej. Biedroń wyraził przekonanie, że kandydaci Nowej Lewicy z radomskiego okręgu są właściwymi osobami do reprezentowania interesów miasta na szczeblu krajowym.

Podkreślił swoją dumę z radomskiej listy Lewicy, twierdząc, że to właśnie takie osoby powinny mieć możliwość reprezentowania społeczeństwa w parlamencie. Nie krył swojego entuzjazmu i satysfakcji z ekipy, którą udało się zgromadzić Nowej Lewicy na nadchodzące wybory. Zwrócił również uwagę na fakt, że listy kandydatów tej partii są pełne parytetów.

Biedroń podkreślił także unikalność Nowej Lewicy na tle innych polskich partii, wyróżniając ją wysokim udziałem młodych członków w strukturach partii. Aż 10% członkostwa stanowią osoby młode, z których ponad 100 nie przekroczyło jeszcze 30. roku życia i bierze udział w nadchodzących wyborach.