Robert Prygiel wspiera młodych siatkarzy Radomskiego Centrum Siatkarskiego

Niedawno powołane do życia Stowarzyszenie Inicjatyw RP, z Robertem Prygielem na czele, już zaczęło aktywnie działać w swojej misji. Założyciel organizacji postanowił wesprzeć rozwijających się sportowców z Radomskiego Centrum Siatkarskiego „Czarni”.

Konkretną formą wsparcia dla młodych siatkarzy RCS-u Czarnych Radom stało się dostarczenie nowych strojów. Te zostały ufundowane dzięki kooperacji między radomskim klubem a Stowarzyszeniem Inicjatyw RP, które założył Prygiel.

Po tak krótkim czasie od rozpoczęcia współpracy między stowarzyszeniem a klubem młodzieżowej siatkówki w Radomiu, już widać pierwsze owoce tej synergii.

Reprezentanci RCS-u Czarnych wyrazili swoje podziękowania dla Roberta Prygla za hojne wsparcie. Zauważyli, że jest to dla nich wielki zaszczyt i radość móc nosić logo SIRP podczas rywalizacji z innymi drużynami. Podkreślili także, że koszulki są doskonałej jakości i będą używane zarówno podczas treningów, jak i meczów sparingowych. Wyrazili swoją dumę z tego, że mogą podążać tą samą ścieżką co Prygiel, legendarny siatkarz na arenie światowej.