Rozświetlony Radom: Orkiestra Grandioso i lokalni sportowcy przygotowują Świąteczną Paradę Światła

Planowane jest, że na radomskim deptaku w dniu 6 grudnia odbędzie się inauguracja świątecznej iluminacji świetlnej. Tradycyjnym punktem programu będzie Świąteczna Parada Światła, którą poprowadzi „rozświetlona” Orkiestra Grandioso. Wśród zaproszonych gości znajdą się również znani sportowcy z Radomia: piłkarze, koszykarze i siatkarki, którzy będą wręczać prezentowe paczki mieszkańcom miasta. Razem z nimi będziemy odliczać czas do momentu, kiedy na placu Corazziego i deptaku rozbłyśnie tunel świetlny oraz pozostałe dekoracje.

Świąteczna Parada Światła to jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu w Radomiu. Koncert Orkiestry Grandioso oraz oficjalne odpalenie iluminacji to tradycyjne punkty programu tej imprezy. Wydarzenie, pod nazwą „Rozświetlamy Radom”, odbędzie się na radomskim deptaku w środę 6 grudnia. Prezydent Radomia, Radosław Witkowski, serdecznie zaprasza do udziału w nim wszystkich mieszkańców miasta i okolic.

Po raz kolejny, przy dźwiękach Orkiestry Grandioso i w obecności radomskich sportowców, deptak na Żeromskiego zamieni się w magiczną, świąteczną promenadę pełną kolorowych świateł. Będzie to miejsce wyjątkowych spotkań – zachęcają organizatorzy wydarzenia. Przyjdźcie, aby odebrać swoją świąteczną paczkę z mikołajkowymi niespodziankami od swoich sportowych idoli.