Trust Investment wprowadza na rynek inwestycję mieszkaniową 'Ultradom Radom’

Spółka Trust Investment, mająca siedzibę w Kielcach, zainicjowała proces sprzedaży lokali mieszkalnych w swoim najnowszym projekcie o nazwie Ultradom Radom. Planowanym miejscem powstania tego budynku jest ulica Gołębiowska w Radomiu. Budowa apartamentowca obejmującego 184 lokale ma się zakończyć w drugim kwartale 2026 roku.

Nowo powstająca inwestycja, „Ultradom Radom”, zostanie zlokalizowana w cichej i spokojnej części radomskiego osiedla Gołębiów. Wyróżniającym elementem tej lokalizacji jest otaczająca niska zabudowa domów jednorodzinnych.

Twórcy inwestycji proponują potencjalnym klientom unikalne połączenie: bliskość do natury oraz krótkie odległości do istotnych miejsc użyteczności publicznej. Szkoła najbliższa nowemu blokowi znajduje się zaledwie 7 minut pieszo, przedszkole – 10 minut, przystanek autobusowy – 8 minut, stacja kolejowa Radom Gołębiów – 9 minut, sklep spożywczy i przychodnia zdrowia – po 14 minut spaceru. Boisko typu Orlik oddalone jest o 6 minut. Supermarket znajduje się w odległości 1,2 kilometra od planowanego budynku, zaś do Galerii Słonecznej jest 3,1 kilometra.