Trzecia edycja "Mikołajkowego Rajdu Uśmiechu" przyniosła radość dzieciom w radomskich szpitalach

Małych pacjentów radomskich placówek medycznych odwiedził już po raz trzeci „Mikołajkowy Rajd Uśmiechu”. Ta pełna magii i uśmiechu inicjatywa przyniosła dzieciom świąteczne prezenty, muzykę i mnóstwo optymizmu.

W sobotę, drugiego grudnia, trzy szpitale w Radomiu miały okazję gościć uczestników mikołajkowego przemarszu. Dzieci znajdujące się na leczeniu otrzymały świąteczne podarunki, które z miłością przygotowały ponad dwa tysiące uczniów z miejscowych szkół i przedszkoli. Całe wydarzenie zostało uwieńczone wspólnym śpiewem kolęd.

Mikołajkowy przemarsz, ubrany w świąteczne stroje, rozpoczął swoją trasę o 10:30 z ulicy 1905 Roku. O 11:15 dotarł do Radomskiego Centrum Onkologii imienia Bohaterów Radomskiego Czerwca ’76. Następnie, o 13:40, „Mikołajkowy Rajd Uśmiechu” zawitał do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego. Swoją trasę zakończył o 15:25 przed Radomskim Szpitalem Specjalistycznym.

Cała akcja osiągnęła swój kulminacyjny punkt o godzinie 17 na parkingu przy Leclercu na ulicy Toruńskiej 1. Wszyscy uczestnicy rajdu zaśpiewali razem świąteczne melodie, przynosząc radość i świąteczną atmosferę.