W Radomiu odbędzie się giełda minerałów

Dla pasjonatów minerałów i skamieniałości GeoExpo jest idealnym wydarzeniem. To także świetna okazja do poznania kolekcjonerów i porozmawiania z wystawcami. Zwiedzający mogą skorzystać z okazji i kupić przedmioty, aby uzupełnić swoją kolekcję lub rozpocząć nową. Ponadto targi te dają również możliwość obejrzenia i zakupu kamieni szlachetnych i biżuterii, które są jedyne w swoim rodzaju.

W weekend 11 i 12 lutego w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu zaplanowano kiermasz minerałów, skamieniałości i biżuterii. Niedostępne w żadnym sklepie, liczne grono wystawców z całej Polski przyjedzie do tego miasta, aby zaprezentować swoje kolekcje kamieni i minerałów, klejnotów, kości dinozaurów z dawnych lat, a nawet kawałki meteorytów.

GeoExpo to doskonały cel podróży dla tych, którzy interesują się poznawaniem cudów natury, oglądaniem piękna zjawisk geologicznych lub po prostu szukają przyjemnej rozrywki. Uczestnicy z całej Polski i innych krajów zadbają o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Promujemy przedmioty, których nie znajdziecie w sklepach – natraficie na niezwykłych kolekcjonerów, rzemieślników, artystów, twórców biżuterii. Wystawione zostaną spektakularne i rzadkie minerały i kamienie szlachetne. Będzie można zakupić nawet spersonalizowaną, ręcznie wykonaną biżuterię!