Zaapelowano o wsparcie w ustaleniu szczegółów wypadku drogowego w pow. radomskim

W niedzielę, służby mundurowe zaapelowali do społeczności o wsparcie w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce w piątkowy wieczór między Radomiem a Jedlnią Letnisko na terenie powiatu radomskiego. Mężczyzna w wieku 33 lat został potrącony przez nieznanego kierowcę, który po zdarzeniu zniknął z miejsca incydentu. Poszkodowany został przewieziony do najbliższego szpitala.

Justyna Jaśkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, podała w niedzielę informacje o szczegółach incydentu. Zgodnie z jej relacją, zdarzenie miało miejsce w piątek, pomiędzy godzinami 19.20 a 20.20, na terenie miejscowości Antoniówka na drodze wojewódzkiej nr 737 prowadzącej do Pionek. Miejscem incydentu była droga między Radomiem a Jedlnią Letnisko. Nieznany kierowca potrącił 33-letniego mężczyznę i uciekł z miejsca zdarzenia. Ofiara, z widocznymi obrażeniami, została przetransportowana do szpitala.

Jaśkiewicz apelowała do wszystkich potencjalnych świadków: „Prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Pionkach wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia”. Rzecznik podkreśliła, że chodzi nie tylko o osoby, które były bezpośrednimi świadkami zdarzenia, ale także o kierowców, którzy poruszali się tą drogą w czasie wypadku i mogą posiadać nagrania z kamer samochodowych.