Zakończyła się modernizacja szkoły elektronicznej

Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu zakończył właśnie proces termomodernizacji. Obejmował on nowy wygląd zewnętrzny, instalację wysokosprawnego centralnego ogrzewania, umieszczenie energooszczędnych drzwi oraz wykonanie nowoczesnej instalacji elektrycznej z elementami fotowoltaicznymi.

Wydatki zostały wsparte środkami z Unii Europejskiej. Wszystkie prace zostały wykonane w głównym budynku szkoły wraz z budynkiem warsztatów i salą gimnastyczną. Podczas inwestycji ocieplono stropy i ściany, wymieniono drzwi zewnętrzne, zmodernizowano instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz instalację elektryczną. Ponadto wymieniono oświetlenie i zamontowano panele fotowoltaiczne.

Ta ceniona instytucja edukacyjna, znana z doskonałych standardów edukacyjnych, została przekształcona wewnątrz i na zewnątrz. Przede wszystkim udało się znacznie zmniejszyć zużycie energii. Jako inwestycja, ta szkoła to mądry wybór. Jestem bardzo zadowolony z zakończenia remontu, który poprawił komfort i bezpieczeństwo zarówno nauczycieli, jak i uczniów.