handel-wymienny

Radom: We wtorek odbyła się akcja „Wymiana rzeczy pięknych”

W ubiegły wtorek mieszkańcy Radomia mogli wziąć udział w akcji „Wymiana rzeczy pięknych”, zorganizowanej w Kamienicy Spotkań przy ul. Traugutta 40. Każdy mógł przynieść coś na wymianę i poszperać w bogatej ofercie towarowej. Asortyment był bardzo zróżnicowany – od torebek i filiżanek, po rękodzieła i atrakcyjne unikaty.

Akcja „Wymiana rzeczy pięknych” odbyła się 23 listopada w Kamienicy Spotkań przy ul. Traugutta 40 w Radomiu. Spotkanie przygotowały seniorki z Fundacji Radomskie, biorące udział w projekcie „Niezawodny senior – nauka życia w świecie nowoczesnych technologii”. Była to świetna okazja, aby zrealizować pomysł na prezent dla bliskiej osoby albo wyposażyć się w śliczną dekorację do pokoju lub kuchni.

Ogromny wybór towaru na wymianę

Na wymianie pojawili się nie tylko seniorzy, ale również młodsi mieszkańcy Radomia. Pomieszczenia wypełniono egzotycznymi upominkami, gustownymi rękodziełami, wzorzystą odzieżą, a także szkłem i porcelaną (filiżanki, talerzyki, spodki) oraz skórzaną galanterią (torebki, portfele, paski). Radomianie ochoczo przeszukiwali wszystkie stoiska, niejednokrotnie natrafiając na nietuzinkowe znaleziska.

Panie z Kombinatu Aktywności Senioralnej były bardzo zadowolone z przebiegu wydarzenia, twierdząc, iż bardzo się cieszą, że tak wiele przedmiotów z drugiej ręki ponownie znalazło uśmiechniętego właściciela. „Wymiana rzeczy pięknych” to pierwsze takie przedsięwzięcie w Radomiu. Jednak po sukcesie pierwszej edycji organizatorzy już ogłaszają, że powtórka z rozrywki z pewnością nadejdzie.